تجویز سمعک در منزل

فورم درخواست تست و تجویز سمعک در منزل شما، با کلینیک سمعک ابن سینا

اطلاعات تماس با کلینیک
تلفنن تماس: ۰۲۱۴۷۹۰۸۰۳۴ - ۰۲۱۴۷۹۰۸۰۳۰
همراه: ۰۹۳۹۷۷۸۴۰۶۲
آدرس: تهران - میدان دوم صادقیه، ابتدای خیابان آیت اله کاشانی، درمانگاه شبانه روزی ابن سینا، مرکز جامع شنوایی سنجی، سمعک و سرگیجه

سمعک یک وسیله کوچک است که برای افرادی که شنوایی کم و یا به اصطلاح کم­ شنوایی دارند، طراحی شده است. سمعک یک وسیله پزشکی می‌باشد که در اکثر کشورها طبق مقررات مربوطه تجویز می­شوند.

سمعک که در گوش یا پشت گوش قرار می‌گیرند که این امر بعضی از صداها را بلندتر می­‌کند تا فرد مبتلا به کم­ شنوایی بتواند تمامی صداها را بشنود و در فعالیت‌های روزمره خود مشارکت داشته باشد.

سمعک دارای سه قسمت اصلی که میکروفون تقویت کننده و بلندگو  را در بر می‌گیرد. سمعک­‌ها این گونه فعالیت می کنند که پروتز پزشکی صدا را از طریق میکروفون دریافت می­‌کنند و امواج صوتی را به سیگنال‌های الکتریکی تبدیل می‌کند و آن را به یک تقویت کننده می‌فرستد که باعث شنیدن صدا می­‌شود.

سمعک در افراد کم شنوا باعث می شود مدت زمان زیادی  زمان برد تا به سمعک و صدای دریافتی آن عادت کنند، معمولاً سه تا چهار هفته زمان می‌برد؛ زیرا افراد کم شنوا مدت زمان زیادی صدا را نشنیده اند و ممکن است در هفته های اول ناراضی باشند بهتر است در چند هفته اول صنعت را فقط در منزل و به مدت ۴ تا ۵ ساعت در روز استفاده کنند.

تجویز سمعک در تهران

در تهران پزشکان زیادی هستند که صنعت را تجویز می کنند. تجویز سمعک مناسب شما بستگی به نوع و شدت کم­شنوایی شما دارد که با توجه به انواع مختلفی که در سمعک وجود دارد هر کدام می تواند جوابگوی مشکل شما باشد.  البته به این نکته دقت کنید که گران بودن سمعک نشان بر خوب بودن آن نیست، سمعک در منزل و خارج از منزل نیاز شما را برطرف می کند پس باید سمعک مناسب و راحت در اولویت خرید شما قرار گیرد.

 از دیگر مراحل تجویز سمعک در تهران قالب گیری گوش می‌باشد که به دلیل جلوگیری از جابجایی بدلیل سمعک در گوش و استفاده از آن راحت تر انجام شود.

در هنگام خرید سمعک به مدل و برند آن توجه داشته باشیم که همه آن‌ها تاثیر بسزایی در قیمت می‌گذارند، زیرا هرکدام از تکنولوژی متفاوتی استفاده می‌کنند که گاهی دیجیتال آنالوگ نامریی و غیره می‌­باشند، انواع مختلفی دارند و گارانتی و پشتیبانی سمعک برای هر برند متفاوت هست.

 متخصص شنوایی و شناسایی و پزشک متخصص می­تواند شما را در انتخاب یک سمعک مناسب یاری کند. برای مشاهده و آگاهی از قیمت تجویز سمعک تهران و قالب گیری گوش می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 تجویز سمعک در منزل توسط متخصصان با تجربه و پزشکان با تحصیلات عالیه برای کودکان بزرگسالان سالمندان اجرا می‌شود.

Call Now Button8034 4790 021