سمعک ریساند (ReSound)

بهترین اتصال به برنامه در سمعک ReSound

کمپانی ریساند یکی از پیشگامان در صنعت سمعک و یکی از بهترین ها در این بازار محسوب می شود. سمعک های ReSound به طور ویژه برای هر کاربر توسط متخصص شنوایی برنامه ریزی می شوند  به این معنی که هر سمعک به صورت حرفه ای تنظیم شده است تا بهترین تجربه ممکن را به کاربر بدهد. انواع مختلف مدل های سمعک ریساند برای هر سطح از دست دادن شنوایی و در سبک های مختلف، متناسب با نیازها و الویت های هر کاربر در دسترس هستند. گزینه های قابلیت شارژ باتری و اتصال برنامه نیز باعث می شود تا کاربران بتوانند  به راحتی از این نوع سمعک ها استفاده کنند.

سمعک های ریساند، با بهترین لوازم جانبی و برنامه های بی سیم به شما کمک می کند تا در محیط ها و موقعیت های مختلف بهترین کیفیت صدا را تجربه کنید . با توجه به اینکه قیمت سمعک ریسوند با توجه به امکاناتی که دارد بسیار مقرون به صرفه است می تواند انتخابی بهینه و اقتصادی برای شما باشد.

در ذیل به بررسی انواع مدل های سمعک ریسوند و ویژگی های هر کدام به اختصار می پردازیم:

سمعک ریساند

سمعک ابن سینا ارائه کننده خدمات سمعک ریساند در تهران

آزمون های تخصصی شنوایی در کلینیک ابن سینا

ارزیابی شنوایی و بررسی نیاز های شنوایی گوش شما در محیط های مختلف و انجام مجموعه کاملی از آزمون های تشخیصی شنوایی (مقدماتی و تکمیلی) و ارایه نتایج این آزمون ها خدماتی هستند که در کلینیک فوق تخصصی شنوایی ابن سینا برای شما عزیزان ارایه می گردد.

مشاوره سمعک

پرسش و پاسخ در مورد سبک زندگی و نیاز های شنوایی

وقت حضوری

یک وقت حضوری در کلینیک برای انجام تست های مورد نیاز

انجام آزمون ها و تست ها

انحام کلیه تست های آزمون های مورد نیاز برای شناسایی مشگل

تجویر سمعک

تجویز و نوع سمعک و قالب گیری آن جهت ساخت سمعک متناسب با گوش فرد

کلینیک ابن سینا ارائه کننده خدمات سمعک در تهران

مشاوره و تنظیم سمعک های گوش در کلینیک ابن سینا

تماس با کلینیک ۰۲۱۴۷۹۰۸۰۳۴ – ۰۹۳۹۷۷۸۴۰۶۲

سمعک LiNX Quattro ریسوند

  • این سمعک مجموعه کاملی است برای تجربه بهترین صدای طبیعی در زندگی کاری و روزمره
  • امکان پخش مستقیم از دستگاه های iOS و Android
  • دارای مدل های مختلف  با توجه به نیازها و سلایق گوناگون
  • پیشرفته ترین سمعک قابل شارژ و عمر طولانی باتری
  • امکان صحبت در محیط های شلوغ

صدای با کیفیت

با خرید سمعک گوش شما می توانید وضوح گفتاری و شفافیت صدای بهتری را تجربه کنید از دم کردن قهوه در صبح تا موسیقی ای که شب هنگام گوش فرا می دهید تماما با وضوح و شفافیت بیشتری شنیده خواهد شد.

صدای شفاف

سال هاست که فلسفه ریسوند بر این باور است که شما بتوانید در خیابان های شلوغ و جاهای پر رفت و امد ، مکالمات را دنبال کنید و یک تجربه طبیعی و متعادل از شنیدن را داشته باشید.شما با کمک ریسوند می توانید تن هایی را بشنوید که سابقا برای شما قابل شنیدن نبوده است.

شنیدن صدای واضح ، کامل و بدن تحریف

با کمک ReSound LiNX Quattro می توانید صدا را به صورت کامل و  با سرعت طبیعی بشنوید  و احساس خواهید کرد خنده های کودکان و نت های بلند و صداهای عمیق در موسیقی ، برایتان لذت بخش تر شده است.

سمعک LiNX Quattro ریسوند

انتقال صدای با کیفیت

با مجموعه ReSound LiNX Quattro می توانید تقریبا از هر منبع صوتی طیف کاملی از صدا را بدون هیچ گونه تاخیر به صورت مستقیم یا توسط لوازم جانبی بی سیم ، بشنوید.

تکنولوژیSound detection

این تکنولوژی بکار رفته در سمعک ReSound LiNX Quattro به این صورت است که با قرار گرفتن در محیط های گوناگون و با توجه به الویت های شنیداری شما ، تغییراتی به صورت اتوماتیک در سمعک ایجاد می شود و با محیط شنیداری وفق پیدا می کند.

Sound detection

خدمات از راه دور با Resound Assist

این ویژگی یکی از تحولات بی نظیر در سمعک ReSound LiNX Quattro می باشد و به شما این امکان را می دهد تا به وسیله اپلیکیشن   ReSound 3D با ادیولوژیست خود در ارتباط باشید .شما به وسیله این اپلیکشن درخواست تنظیمات را برای کلینیک می فرستید و سپس اصلاحات توسط ادیولوژیست بدون مراجعه حضوری شما به کلینیک روی سمعک اعمال می شود . شنوایی سنج تنظیمات سمعک را به روز رسانی کرده و برای شما ارسال می کند و شما می توانید با یک نصب ساده تنظیمات به روز رسانی شده را دریافت کنید.

تسکین دهنده وزوز گوش

صداهای آرامش بخش پس زمینه توسط برنامه ReSound Relief در سمعک قرار داده شده و شما می توانید طیف وسیعی از سرو صدای سفید White Noise را جهت تسکین وزوز گوش بشنوید.

کوچک ، اختصاصی و ماندگار

سمعک LiNX Quattro ریسوند

سمعک ReSound LiNX Quattro کوچک و هوشمند است و ماندگارترین باتری را دارد. ماندگاری شارژ باتری این سمعک معمولا یک روز طول می کشد و وضعیت باتری به راحتی توسط اپلیکیشن ReSound Smart 3D و چراغ های LED روی شارژر قابل پیگیری است. و هنگامی که شارژ باتری کم است یک هشدار دریافت می کنید. و تنها سه ساعت طول می کشد تا باتری ها به طور کامل برای  ۳۰ ساعت شارژ شوند حتی در هنگام  استفاده از پخش تلویزیون یا موسیقی می توانید تا  ۲۴ ساعت شارژ داشته باشید.

ReSound LiNX Quattro

سمعک ReSound LiNX 3D

 به کمک سمعک  ReSound LiNX 3D بیشتر از آنچه تاکنون فکر کرده اید ممکن است بشنوید سمعک ReSound LiNX 3D جدیدترین و پیشرفته ترین سمعک هوشمند وایرلس کمپانی ریسوند است و شما را قادر می سازد در شناسایی گفتار در محیط های پر سر و صدا بهتر عمل کنید. شما می توانید از این سمعک ها مانند هدفون بی سیم استفاده نمایید.

شنیدن بهترین صدای موجود با ReSound LiNX 3D

تکنولوژی Surround Sound by ReSound :

این تکنولوژی در سمعک ReSound LiNX 3D بدین معناست که شما می توانید صدا را در ۳۶۰درجه  و تمام جهات بشنوید و نیازی نخواهید داشت  برای شنیدن صدای فردی که صحبت می کند، سر خود را بچرخانید یا تغییر موقعیت دهید.

 پردازش صدای این سمعک از عملکرد گوش طبیعی تقلید می کند تا گفتار واضح تر به نظر برسد و صدایی غنی تر و طبیعی تر به وجود آورد.

تکنولوژی Spatial Sense:

این تکنولوژِی در سمعک ReSound LiNX 3D بدین معناست که شما می توانید در موقعیت های پرچالش روی صدایی که می خواهید بشنوید تمرکز بیشتری داشته باشید.

 قابلیت کنترل سمعک ReSound LiNX 3D از طریق تلفن هوشمند

برنامه ReSound Smart 3D به شما امکان می دهد تا از طریق گوشی موبایل تان ولوم سمعک را افزایش و کاهش دهید و تنظیماتی با توجه به مکان خود انجام دهید. امکان کنترل سمعک از طریق گوشی موبایل باعث می شود که در مکان های عمومی خرید سمعک مخفی تر باقی بماند و نیازی نخواهد بود تا برای انجام تغییرات، سمعک را از گوش خود خارج کنید. برنامه ReSound Smart 3D به شما کمک می کند در صورتی که سمعک خود را گم کنید ، بتوانید آن را به راحتی پیدا کنید .

 قابلیت کنترل سمعک ReSound LiNX 3D از طریق تلفن هوشمند

 امکان انتقال مستقیم صدا iPhone به سمعک

ReSound LiNX 3D صحبت کردن از طریق تلفن یا استفاده از FaceTime را آسان می کند.  شما می توانید تماس های iPhone را مستقیماً به سمعک هوشمند ReSound LiNX 3D انتقال دهید. سمعک های شما مانند یک جفت هدفون بی سیم عمل می کنند ، بنابراین می توانید موسیقی را به طور مستقیم از iPhone خود به ReSound LiNX 3D ارسال کنید.

امکان انتقال مستقیم صدا برای کاربران اندرویدی

اگر کاربر Android هستید ، یک لوازم جانبی ساده می تواند کمک کند تا سمعک ReSound شما مانند یک جفت هدفون بی سیم عمل کند. لوازم جانبی ReSound Phone Clip موجب می شود  سمعک ReSound مثل هدفون های استریو بلوتوث کار کند.

عدم نیاز به تعویض مکرر باتری

سمعک های ReSound LiNX 3D قابل شارژ ، راحت و بسیار مقرون به صرفه هستند به کمک این سمعک شما می توانید به رسانه های بلوتوث دار اتصال پیدا کنید و نیازی به تعویض پی در پی باتری نخواهید داشت.

عدم نیاز به تعویض مکرر باتری

امکان به روز رسانی از راه دور

حتی اگر اولین تنظیمات در کلینیک انجام شود ، متخصص شنوایی سنجی شما می تواند تنظیمات مربوط به سمعک دیجیتالی شما را در هر کجا که هستید به روزرسانی کند.دبرنامه ReSound Smart 3D به شما امکان می دهد چالش های شنوایی را که در یک مکان خاص تجربه می کنید به اشتراک بگذارید. این بدان معناست که شنوایی سنج شما می تواند تنظیمات مکانی که در آن برای شنیدن دچار مشکل گوش دادن هستید را تنظیم کند.

لوازم جانبی بی سیم ReSound LiNX 3D

طیف وسیعی از لوازم جانبی بی سیم شنوایی باعث می شود  شما در شرایط پر سر و صدا بهتر بتوانید بشنوید به کمک این وسایل شما می توانید در جلسات و یا در انتهای سالن های کنفرانس صدا را بهتر تشخیص دهید و بشنوید .از طریق این وسایل همه جریان های صوتی به درستی به سمعک شما منتقل می شوند. و در هنگام مکالمه تلفنی ، صدای تلویزیون اتوماتیک قطع می شود و بعد از اتمام ارتباط تلفنی مجددا صدا به صورت خودکار به سمعک منتقل می شود.

لوازم جانبی بی سیم ReSound LiNX 3D

انتخاب سبک و رنگ سمعک

ReSound LiNX 3D در طیف کاملی از سبک ها و رنگ ها ارائه می شود. ReSound LiNX 3D در پشت گوش نیز به صورت سفارشی موجود است

 هر عنصر ReSound LiNX 3D با تکنولوژی نانو iSolate برای محافظت از آن در برابر آب ، گرد و غبار و موم گوش پوشانده شده است ، بدان معنا که می توانید برای سالهای متمادی به این سمعک اعتماد کنید.

انتخاب سبک و رنگ سمعک

سمعک ENZO 3D ریسوند

با سمعک ReSound ENZO 3D  صدا را با کیفیت واضح و شفاف می شنوید این سمعک برای افرادی که  دارای کم شنوایی شدید تا عمیق هستند تجویزمی شود . سمعک  ReSound ENZO 3D – شنوایی روزمره آسانتر می کند.

فناوری Binaural Directionality III و فناوری درک فضایی  Spatial Sense بکار برده شده در این سمعک به شما کمک می کند جهت صداها را  بهتر درک کنید.

سمعک ENZO 3D ریسوند

ReSound ENZO 3D کوچکترین سمعک برای افراد دارای شنوایی شدید تا عمیق است. و در دو سبک پشت گوش و طیف گسترده ای از رنگ ها وجود دارد. هر قطعه از این سمعک  با فناوری نانو iSolate ، سپر فوق العاده نازکی پوشانده شده است که آن را از آب ، گرد و غبار و موم گوش محافظت می کند همچنین  باتری استثنایی و ماندگاری طولانی دارد.

کنترل و پشتیبانی دایمی

برنامه جدید ReSound Smart 3D به شما امکان کنترل میزان صدا و تنظیم صدای بم و زیر را می دهد . همچنین می توانید تنظیمات موقعیت مکانی را به راحتی انجام دهید و  حتی گزینه ای دارد که با ذخیره تنظیمات آن می توانید دفعه بعدی که در آن موقعیت قرار گرفتید تنظیمات را با توجه به آن مکان برای شما تغییر دهد.

تکنولوژی ReSound Assist  

ویژگی  ReSound Assist شما را در تماس مستقیم با متخصص مراقبت شنوایی قرار می دهد و این امکان را برای شما فراهم می کند که سؤالاتی را بپرسید و مشاوره بگیرید ، همچنین سمعک خود را در هر کجا که هستید تنظیم کنید. و تنظیمات جدید به برنامه ReSound Smart 3D تلفن شما ارسال می شود.

اتصال مانند هدفون های استریو بی سیم

ReSound ENZO 3D سمعک های شما را به هدفون های بی سیم تبدیل می کند ، و صحبت کردن با گوشی را آسان می کند. حتی در یک محیط پر سر و صدا ، با وضوح قابل توجهی خواهید شنید ، ReSound ENZO 3D به شما امکان می دهد صدا را مستقیماً به سمعک های خود منتقل کنید.

سمعک Enya ریسوند

ReSound ENZO 3D تنها سمعک آیفون، آی پد یا آی پاد لمسی (MFi) برای افراد دارای شنوایی شدید تا عمیق است این بدان معناست که اگر iPhone ، iPad یا iPod Touch دارید ، ReSound ENZO 3D به هیچ گونه لوازم جانبی نیاز ندارد تا صدا را به سمعک خود منتقل کنید.

سمعک Enya ریسوند

تجربه یک گفتگوی خوب

با توجه به اینکه بسیاری از لذت های زندگی به خوب شنیدن بستگی دارد ، مانند مکالمه خوب ، کیفیت صدای عالی ReSound Enya به شما کمک می کند تا با تلاش کمتر از زندگی خود بیشترین لذت را  ببرید. با سمعک ReSound Enya ، گفتار واضح ، تجربه گوش دادن  و استفاده راحت را تجربه خواهید کرد و بنابراین انرژی بیشتری برای صرف وقت با کیفیت در کنار عزیزانتان خواهید داشت.

ویژگی های سمعک ReSound Enya

گفتار واضح

ویژگی پیشرفته Adaptive Directionalityality به شما کمک می کند تا گفتار را در مکان های پر سر و صدا ، چه در داخل خانه و چه در خارج ، به راحتی شناسایی و درک کنید.

راحتی در گوش دادن

ویژگی WindGuard سر و صدای باد را کاهش می دهد ، بنابراین می توانید به راحتی در فضای بیرون بشنوید. همچنین با ویژگی DFS Ultra II ،  صدای سوت زدن  را در گوش خود  نخواهید شنید. و صدای سوت به کمک حذف کننده فیدبک این سمعک حذف خواهد شد.

استفاده راحت

با توجه به سیستم ارتباطی بین دو گوش این سمعک، می توانید با تنظیم یکی از سمعک ها ، صدا یا برنامه ی هر دو سمعک را تغییر دهید.

پوشش دهنده وزوز گوش

مولد صدای سفید white Noise  در این سمعک می تواند تا حد زیادی صدای وزوز گوش را پوشش دهد.

اتصال به رسانه ها و برنامه ها

از طریق این سمعک می توانید از  مکالمات آسان و آرامش بخش از طریق تلفن ، تماشای تلویزیون یا گوش دادن به موسیقی مورد علاقه خود به صورت استریو لذت ببرید با این سمعک به سادگی می توانید به به لوازم جانبی بی سیم وصل شوید و صدای شفاف را مستقیماً به گوش های خود منتقل کنید. همچنین می توانید با برنامه کنترل ReSound سمعک را از تلفن هوشمند خود کنترل کنید.

سمعک ReSound Up Smart  

ReSound Up Smart یک نوع جدید از کمک های شنوایی هوشمند است که متناسب  با با نوع زندگی کودکان است  ،و بهترین کیفیت صدای طبیعی  و وضوح گفتار را با امکانات جدید خود ارایه می دهد .شنیدن صدا برای کودکان امری حیاتی و ضروری است و هر ساعتی که کودک شما بیدار است فرصتی است  برای گوش دادن و یادگیری . هرچه دسترسی آنها به صداها به ویژه گفتار بیشتر باشد ، یادگیری سرع تر اتفاق می افتد.

سمعک ReSound Up Smart

ReSound Up Smart قابلیت شنیداری را برای دستیابی به زبان کودک و  مهارت های یادگیری در ان ها فراهم می کند.. شما می توانید با تست شنوایی سنجی گوش در همان ابتدای تولد وضعیت شنوایی کودک خود را مورد بررسی قرارداده و متناسب با نیازهای کودک بهترین سمعک را برایش انتخاب کنید.

سؤالات متداول

سمعک ریساند قابل تنظیم توسط ادیولوژیست خود از طریق تنظیمات اپلیکیشن بدون مراجعه حضوری می‌باشد۔

عمر باتری سمعک ریساند در هنگام استفاده از پخش تلویزیون یا موسیقی ۲۴ ساعت  می‌باشد که تنها نیاز به ۳ ساعت شارژ کامل دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button8034 4790 021