سمعک فوناک (Phonak)

سمعک دیجیتال نسبت به مدل های دیگر سمعک جدید تر است و بر خلاف سمعک های آنالوگ  دارای قابلیت افتراق صداهای محیطی می باشد. سمعک دیجیتال تنظیماتی دارد که کیفیت صدا را بهتر و صدای خش خش را حذف می کند. تنظیمات سمعک دیجیتال به طور خاص برای هر فرد  با توجه به میزان افت شنوایی ، متفاوت است و قابلیت شنیدن صدا در هر سطحی را دارد.

در واقع سمعک دیجیتال یک پردازشگر قوی است که علاوه بر دریافت و تقویت صدا ، صداهای محیطی و نویزها را حذف کرده و صدای اصلی را به گوش فرد کم شنوا می رساند. که در مقایسه به سمعک آنالوگ که فقط گیرنده و تقویت کننده صدا محسوب می شود، قابلیت های بیشتری دارد. و میکروفون دایرکشنال تعبیه شده در آن باعث درک بهتر صداهای گفتاری در محیط های پر سر و صدا می شود.

سمعک دیجیتال به هیچ وجه سوت نمی زد و کاربر با استفاده از آن می تواند به راحتی صداهای مورد نظر اطراف را بشنود همچنین قیمت سمعک دیجیتال بسیار مقرون به صرفه و وزن آن کم است  که خود از دیگر دلایل محبوبیت این کالا می باشد.

سمعک فوناک (Phonak)

سمعک ابن سینا ارائه کننده خدمات سمعک فوناک در تهران

آزمون های تخصصی شنوایی در کلینیک ابن سینا

ارزیابی شنوایی و بررسی نیاز های شنوایی گوش شما در محیط های مختلف و انجام مجموعه کاملی از آزمون های تشخیصی شنوایی (مقدماتی و تکمیلی) و ارایه نتایج این آزمون ها خدماتی هستند که در کلینیک فوق تخصصی شنوایی ابن سینا برای شما عزیزان ارایه می گردد.

مشاوره سمعک

پرسش و پاسخ در مورد سبک زندگی و نیاز های شنوایی

وقت حضوری

یک وقت حضوری در کلینیک برای انجام تست های مورد نیاز

انجام آزمون ها و تست ها

انحام کلیه تست های آزمون های مورد نیاز برای شناسایی مشگل

تجویر سمعک

تجویز و نوع سمعک و قالب گیری آن جهت ساخت سمعک متناسب با گوش فرد

کلینیک ابن سینا ارائه کننده خدمات سمعک در تهران

مشاوره و تنظیم سمعک های گوش در کلینیک ابن سینا

تماس با کلینیک ۰۲۱۴۷۹۰۸۰۳۴ – ۰۹۳۹۷۷۸۴۰۶۲

انواع سمعک فوناک

سمعک Audeo Maravel  فوناک

 • صدای شفاف و واضح  و درک بهتر گفتار در محیط های شلوغ
 • اتصال  مستقیم به iOS یا Android smartphone یا سایر دستگاههای دارای Bluetooth
 •  قابلیت شارژ آسان و سریع و ماندگاری بالای شارژ

انواع مدل های سمعک Audeo MAravel  فوناک

 • Audéo M-312 Receiver-in-Canal
 • Audéo M-R Receiver-in-Canal
 • Audéo M-312T Receiver-in-Canal
 • Audéo M-13T Receiver-in-Canal
 • Audéo M-RT Receiver-in-Canal
انواع سمعک فوناک

سمعک Vitro Maravel فوناک

 • تجربه صدای شفاف و غنی و درک گفتار بهتر
 • اتصال به تلفن های هوشمند ، تلویزیون و موارد دیگر. سمعک Phonak Virto M-312 به طور مستقیم به iOS یا Android smartphone یا سایر دستگاههای دارای Bluetooth متصل می شود
 • ساخت سفارشی و متناسب با آناتومی گوش شما
انواع مدل های سمعک فوناک

انواع مدل های سمعک Vitro Maravel فوناک

 • Virto M-10 NW O In the Ear
 • Virto M-312 NW O In the Ear
 • Virto M-312 In the Ear

سمعک Vitro M- Titanium فوناک

 این سمعک آخرین نسل از سمعک های ساخته شده از تیتانیوم می باشد.

 • دارای تنظیم اتوماتیک در محیط های مختلف
 • کوچکترین سمعک هوشمند گوش
 • ساخت به صورت سفارشی از تیتانیوم فوق العاده قوی و بادوام

سمعک Naída™ Marvel فوناک

 • دارای صدای قدرتمند و واضح همراه با درک گفتار بهتر در سرو صدای زیاد
 •  امکان اتصال به تلفن های هوشمند ، تلویزیون، iOS، یا Android smartphone یا سایر دستگاههای دارای قابلیت Bluetooth
 • مقاوم در برابر آب و گرد و غبار

سمعک CROS B فوناک

این مدل سمعک های فوناک برای کسانی که اختلال شنوایی عمیق دارند و یا شنوایی یک گوش خود را به طور کامل از دست داده اند تجویز می شود. ویژگی خاصی که این سمعک مول کراس دارد تشخیص و درک گفتار بیشتر و جهت یابی خوب اصوات است.

سمعک Lyric فوناک

این مدل از سمعک های فوناک به سمعک نامریی گوش مشهور هستند که کاملا داخل کانال گوش قرار می گیرنداین سمعک ها ضد آب و بسیار مقاوم هستند این سمعک ها برای رساندن صدا از آناتومی گوش استفاده کرده و با توجه به نزدیکی به پرده صماخ شما می توانید یک تجربه واقعی از اصوات را داشته باشید

فناوری راجر در سمعک فوناک

همه محیط ها برای گوش دادن یکسان نیستند. در حالی که بعضی از محیط ها برای شنیدن آسان، مناسب تر هستند ، برخی دیگر مشکل و چالش برانگیز می باشند. با این وجود به لطف میکروفون راجر ، شما می توانید توانایی شنوایی خود را در موقعیت های پر سروصدا تقویت کنید. با استفاده از فناوری بی سیم دیجیتال راجر ، می توانید یک میکروفون اضافی را در هر موقعیتی داشته باشید تا مکالمه به صورت صحیح به گوش شما برسد. فناوری راجر باعث می شود درک صحیحی از گفتار در محیط های شلوغ ، اجتماعات و جلسات داشته باشید.

برنامه myPhonak در سمعک فوناک

به کمک این برنامه می توانید بیشترین استفاده را از سمعک خود ببرید این برنامه به شما امکان می دهد با دستگاه های دارای بلوتوث ارتباط برقرار کنید به علاوه ، این امکان را به شما می دهد تا تجربیات گوش دادن خود را با “دفتر خاطرات شنوایی” Phonak ، ثبت کنید. همه این داده ها می توانند  منجر به تنظیم دقیق سمعک برای یک تجربه گوش دادن بهتر شود  ، ، برنامه myPhonak حتی به شما امکان می دهد تا برای پشتیبانی از راه دور ، با یک متخصص مراقبت بهداشت شنوایی از طریق چت تصویری ارتباط برقرار کنید.

برنامه myPhonak در سمعک فوناک

چگونگی یافتن بهترین سمعک

بهترین راه برای یافتن اینکه کدام مدل سمعک برای شما مناسب است مراجعه به کلینیک های شنوایی سنجی می باشد پزشک قادر خواهد بود که یک تست شنوایی کامل برای شما در مطب انجام دهد. بر اساس نتایج آن ، به احتمال زیاد به متخصص شنوایی ارجاع داده می شوید که می تواند مجموعه آزمایشات گسترده تری را انجام دهد. تست های شنوایی به طور معمول حدود یک ساعت طول می کشد و همچنین شامل بحثی در مورد سلامتی و سبک زندگی شما خواهد شد. اگر نتایج آزمایشات شما نشان دهد که شما به سمعک احتیاج دارید ، متخصص شنوایی در مورد این که با توجه به افت شنوایی تان کدام مدل برای شما مناسب است گزینه هایی را مطرح خواهد کرد که بیشترین منافع را برای شما داشته باشد.

کلینیک شنوایی ابن سینا با داشتن لابراتواری تخصصی و متخصصین با تجربه آماده ارایه هرگونه مشاوره به شما دررابطه با خرید و قیمت انواع سمعک به شما خواهد بود.

سؤالات متداول

سمعک فوناک قابل اتصال به تلفن های هوشمند تلویزیون و سایر موارد که به طور مستقیم به ios یا اندروید وصل می‌شود۔

سمعک فوناک دارای انواع مختلفی می‌باشد که برخی از مدل ها برای کسانی که اختلالات شنوایی عمیق دارند یا شنوایی یک گوش خود را به طور کامل از دست داده اند تجویز می‌شود۔

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button8034 4790 021