سمعک ویدکس (Widex)

سمعک های ویدکس Widex درخشان ترین و بالاترین کیفیت صدا را تأمین می کند وبر این موضوع تأکید دارد که  که فرد گیرنده می خواهد بجای تقویت تمام صداها ، آنچه را که می خواهد، بشنود. سر و صدای پس زمینه یکی از شایع ترین شکایات کسانی است که از سمعک استفاده می کنند. سمعک های Widex بین مکالمات و صدای باد و سایر نویزهای پس زمینه تمایز قائل است. شرکت ویدکس مدل های مختلف سمعک ، برای سطوح مختلف افت شنوایی، از  مدل پشت گوشی، داخل گوشی و نامرِیی را  ارائه می دهد. تمام مدل ها ی سمعک شرکت ویدکس دارای مقاومت در برابر آب بوده و باتری آن قابل شارژ است. این طیف گسترده از قابلیت ها و امکانات به معنای این است که سمعک Widex پاسخگوی تمام نیازهای کاربران است.

سمعک Widex (ویدکس)

سمعک ابن سینا ارائه کننده خدمات سمعک ویدکس در تهران

آزمون های تخصصی شنوایی در کلینیک ابن سینا

ارزیابی شنوایی و بررسی نیاز های شنوایی گوش شما در محیط های مختلف و انجام مجموعه کاملی از آزمون های تشخیصی شنوایی (مقدماتی و تکمیلی) و ارایه نتایج این آزمون ها خدماتی هستند که در کلینیک فوق تخصصی شنوایی ابن سینا برای شما عزیزان ارایه می گردد.

مشاوره سمعک

پرسش و پاسخ در مورد سبک زندگی و نیاز های شنوایی

وقت حضوری

یک وقت حضوری در کلینیک برای انجام تست های مورد نیاز

انجام آزمون ها و تست ها

انحام کلیه تست های آزمون های مورد نیاز برای شناسایی مشگل

تجویر سمعک

تجویز و نوع سمعک و قالب گیری آن جهت ساخت سمعک متناسب با گوش فرد

کلینیک ابن سینا ارائه کننده خدمات سمعک در تهران

مشاوره و تنظیم سمعک های گوش در کلینیک ابن سینا

تماس با کلینیک ۰۲۱۴۷۹۰۸۰۳۴ – ۰۹۳۹۷۷۸۴۰۶۲

بررسی سمعک های Widex

ویدکس یک شرکت خانوادگی است که در سال ۱۹۵۶ در دانمارک تأسیس شد. و هم اکنون در صد کشور به عنوان پیشرو در زمینه فن آوری سمعک و طراحی آن شناخته می شود. و نمایندگی فعال دارد .نمونه هایی از پیشرفت فناوری سمعک پیشرفته ویدکس به شرح ذیل است:

  • Widex در سال ۱۹۸۵ برای اولین بار جایزه ID ID PRIZE برای سمعک گوش (ITE) و بهترین سمعک پشت گوش (BTE) دریافت کرد.
  • در ۱۹۹۵ ، Widexاولین سمعک ITE کاملاً دیجیتالی را تولید کرد.
  • و در سال ۲۰۰۸ کوچکترین سمعک کانال گیرنده جهان (RIC) در جهان معرفی کرد.
  • Widex  اولین سمعک مخصوص کودکان را که در سال ۲۰۱۰ طراحی شده بود، معرفی کرد.
  • و در سال ۲۰۱۸ ، فناوری هوش مصنوعی (AI) را در سمعک هایش بکار برد.

محصولات و قیمت سمعک ویدکس

شرکت ویدکس انواع سمعک را برای بزرگسالان و کودکان با هر دو مدل پشت گوش (BTE) و گوش (ITE) در گوش ارائه می دهد. دامنه قیمت سمعک ویدکس به دلیل وجود مدل های گسترده بسیار متفاوت است. هر مدل دارای چندین مدل فرعی است که به با اضافه کردن یا کم کردن برخی  ویژگی ها و فناوری ها قیمت آن تفاوت پیدا می کند. قیمت سمعک های ویدکس  از حدود ۷۵۰ دلار تا ۲۸۶۰ دلار در هر واحد متغیر است.  و باتری ها و سایر لوازم جانبی بر قیمت سمعک های ویدکس تأثیر می گذارند.

در ذیل به معرفی برخی مدل های پرفروش سمعک ویدکس و قابلیت های آن می پردازیم.

انواع سمعک ویدکس

سمعک BEYOND از فناوری علائم تجاری TRI-LINK استفاده می کند با این سمعک می توانید به راحتی  به تلفن آیفون یا تلفن Android ، تلویزیون و دستگاه های دارای بلوتوث وصل شوید  و به آسانی از تمام امکانات گوشی خود بدون هیچ گونه وسایل جانبی بهره مند شوید .سمعک BEYOND می تواند با محیط سازگار شود . و برنامه ای برای دریافت به روز رسانی ها در گوشی های Android و iOS برای این سمعک وجود دارد.

سمعک ویدکس (Widex)

سمعک EVOKE ویدکس

EVOKE اولین سمعک هوشمند جهان با فناوری پیشرفته یادگیری ماشین است که یکی از شاخه های هوش مصنوعی به شمار می رود این تکنولوژی به اکتشاف الگوریتم هایی می پردازد که بر اساس آن رایانه ها توانایی یادگیری پیدا می کنند. این فناوری دارای کنترل های حسی جدیدی است که کاربران را سمت شنوایی بهتر سوق می دهد. سمعک Evoke فرق بین سخنرانی ، جلسه و یا مهمانی را تشخیص می دهد و بر اساس ارزیابی محیطی صدا را تنظیم می کند سمعک Widex EVOKE از تکنولوژی SoundSense  برای تطبیق با محیط کاربر از طریق یادگیری ماشین استفاده می کند. و کاربران از بین صداهایی که توسط برنامه smartphone EVOKE app در دسترس است ، صداهای بهتر را انتخاب و به سمعک می گویند که دوست دارند چه صداهایی را بشنوند. و پردازنده هوشمند این سمعک با استفاده از این داده ها صدایی بهتر و طبیعی تر را ارایه می دهد.

سمعک EVOKE ویدکس

سمعک BEYOND Z ویدکس

این نسخه قابل شارژ BEYOND از کمترین میزان انرژی در مقایسه با هر سمعک قابل شارژ دیگر در بازار در استفاده می کند. باتری موجود در BEYOND Z نسبت به سایر باتری ها قدرت بیشتری دارد و برای شارژ شدن کامل فقط ۳-۴ ساعت زمان لازم دارد.

سمعک BEYOND Z ویدکس

سمعکDREAM ویدکس

 با استفاده از این سمعک چه در جای شلوغ باشید یا اگر با  تلفن صحبت کنید یا فیلم ببینید در هر صورت با Widex DREAM صدایی غنی تر و دقیق تر را تجربه می کنید. عمر باتری این سمعک ۲۰درصد بیشتر از مدل های دیگر سمعک است. ساخت این سمعک به صورت سفارشی است و حداقل با ۶ رنگ استاندارد و ۸ رنگ اضافی دیگر در دسترس است. و با استفاده از فناوری جدید True-Input بکار رفته در این مدل سمعک می توانید صدا را تا فرکانس ۱۱۳ dB SPL به صورت طبیعی بشنوید.

 سمعک UNIQUE ویدکس

 این مدل بزرگترین خط تولید سمعک  Widex ، را شامل می شود که خود دارای دو مدل فرعی به نام UNIQUE BTE و ITEاست. این مدل به راحتی  با محیط شما سازگار می شوند و صداهای زمینه مثل صدای باد را به میزان چشمگیری کاهش می دهند برخی از مدل های UNIQUE در چندین رنگ و خط ارائه می شوند و این مدل شامل کوچکترین ،  سمعک هوشمند ITE است. این سمعک مجهز به فناوری انحصاری Universal program Sound class technology می باشد. و به کمک برنامه Personal Zen قادر به کنترل وزوز گوش است. همچنین مجهز به ریموت کنترل و رابط های مخصوص تلفن ثابت، موبایل و تلویزیون است.

سمعک SUPER ویدکس

سمعک Widex SUPER  اولین گیرنده دورن کانال (RIC) با قدرت بالاست و برای کسانی که افت شنوایی شدید و عمیق دارند تجویز می شود . سمعک سوپر ویدکس دارای بالاترین پهنای باند فرکانس در بین دیگر سمعک ها می باشد. این سمعک کوچک ، راحت ، مقاوم در برابر آب و هوا ، شفافیت استثنایی و قدرت بسیار بالایی دارد . و برای بسیاری از افراد با کم شنوایی شدید و عمیق ، که تعیین مسیر صدا برایشان دشوار است بسیار مناسب است.

تکنولوژی های به کار رفته در سمعک ویدکس

  • Sound Class Technology: سمعک های Widex به طور خودکار تنظیمات را بر اساس محیطی که در آن قرار دارید تنظیم می کند و شما نیاز به فشار دکمه ها و یا نگرانی در مورد تنظیم صدا را نخواهید داشت
  • ZEN2GO: این فناوری در سمعک ویدکس برای مبتلایان به وزوز گوش ، راه حلی تخصصی ارائه می دهد و از تن های هارمونیک تسکین دهنده برای کمک به افراد مبتلا به وزوز گوش ، آرامش ، کاهش استرس و مدیریت اثرات وزوز گوش استفاده می کند.
  • Widex Sound : Widex Sound طیف گسترده ای از صداها را به خود اختصاص می دهد ، و شما می توانید صداهای زیر را به راحتی بشنوید و  صداهای بم و بلند شما را آزار نخواهد داد .دستگاه های Widex دارای “لنز” یا میکروفون بسیار بزرگ هستند تا صدایی کاملاً طبیعی را  به شما بدهند.
  •  
تکنولوژی های به کار رفته در سمعک ویدکس

سخن آخر

سمعک ویدکس آپشن ها و لوازم جانبی ای دارد که خرید سمعک ویدکس را به یک خرید عالی تبدیل می کند. برنامه سازگاری Widex به کاربران کمک می کند تا به آرامی صداهای جدید مورد نظر خود را تنظیم کنند. برنامه Widex Zen ، که به مدیریت وزوز گوش کمک می کند .و برنامه  Audibility Extender به منظور کمک به کاربران در شنیدن صداهای بم طراحی شده است. هر سمعک Widex یک دوره آزمایشی ۳۰ روزه دارد. و تست شنوایی آن  بصورت آنلاین در دسترس است.

کلینیک شنوایی ابن سینا به عنوان نمایندگی این شرکت و مجهز به لابراتور تخصصی تعمیر سمعک گوش، خرید سمعک های ویدکس را به شما پیشنهاد می دهد. سمعک ویدکس طیف گسترده ای از سمعک ها با برنامه های کاربردی برای کنترل سمعک را اریه می دهد و خدمات پس از فروش آن نیز از کیفیت بالایی برخوردار است و ما خوشحال هستیم که می توانیم این سمعک را به افرادی که به دنبال سمعکی با تکنولوژی پیشرفته هستند توصیه کنیم.

سؤالات متداول

سمعک ویدکس برای دانمارک می‌باشد که  دارای انواع مختلفی هست.

سمعک ویدکس برای شارژ کامل با ۳ الی ۴ ساعت زمان نیاز دارد تا بتواند ۲۰ ساعت در روز به طور کامل دوام بیاورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button8034 4790 021