قالب گیری سمعک گوش

فورم درخواست قالب گیری سمعک، در کلینیک سمعک ابن سینا

اطلاعات تماس با کلینیک
تلفنن تماس: ۰۲۱۴۷۹۰۸۰۳۴ - ۰۲۱۴۷۹۰۸۰۳۰
همراه: ۰۹۳۹۷۷۸۴۰۶۲
آدرس: تهران - میدان دوم صادقیه، ابتدای خیابان آیت اله کاشانی، درمانگاه شبانه روزی ابن سینا، مرکز جامع شنوایی سنجی، سمعک و سرگیجه

جهت اقدام به خرید سمعک یکی از اجزای مهم برای تجویز مناسب آن قالب گیری سمعک هست. سمعک­‌ها انواع مختلفی دارند که یکی از آن‌ها از نوع داخل گوشی هستند که سمعک داخل گوش قرار می‌گیرد و دیگری از نوع پشت گوشی هستند که با یک رابطه پلاستیکی یا فلزی بسته به نوع سمعک به داخل گوش می‌روند.

این قالب ها برای سمعک پشت گوشی هستند که داخل گوش قرار می­‌گیرند و معمولاً از جنس نرم و سخت یا ما بین این دو تا یعنی سیلیکونی ساخته می‌­شود. این قالب‌­ها مستقیماً داخل گوش قرار می­‌گیرند و در صورت آلودگی باعث ایجاد عفونت گوش و یا تشدید آن می‌­شود؛ بنابراین باید همیشه تمیز نگه داشته شود و در صورت کثیف شدن ضدعفونی گردد. قالب ها در اندازه های متغیر ساخته می‌­شوند و بر اساس کاربردی که دارند؛ میزان کم شنوایی را پوشش می­‌دهند. طراحی و قالب سمعک در برندها؛ شرکت­‌ها متفاوت هستند. بنابراین برای اطلاعات بیشتر می‌­توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

قالب دیگری که در سمعک به کار می‌رود؛ محافظ صوت می‌­باشد. اصوات بلند ممکن است به سیستم شنوایی آسیب بزنند و اگر کسی در معرض صدای بلند برای مدت زمان طولانی قرار گیرد. کم‌شنوایی ایجاد کند بنابراین برای جلوگیری از این کم شنوایی از قاب محافظ صوت استفاده می­‌کنند.

بهترین سمعک قالبی است که هنگامی که روی گوش قرار می­‌گیرد و مجرای گوش را به طور کامل پر کند که با توجه به اندازه گوش دارای انواع مختلفی است.

هزینه قالب سمعک با توجه به نوع سمعک متفاوت هست برای اطلاع از قیمت می‌­توانید به سایت ما مراجعه کنید و در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما در ارتباط باشید.

سؤالات متداول

 قالب گیری که در سمعک به کار می‌رود محافظ سوت می‌باشد و  باعث محافظت اصوات بلند در گوش می‌شود.

 قالب گیری سمعک پشت گوشی و داخل گوشی معمولاً از دو جنس نرم و سخت یا بین این دو ساخته می‌شود که با توجه به طراحی و قالب سمعک در برندها و قیمت های متفاوتی دارد بنابراین برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

Call Now Button8034 4790 021