درباره ما

سمعک ابن سینا واقع در بیمارستان ابن سینا با سابقه ای درخشان از حضور اساتید و پزشکان مجرب در حوزه کم شنوایی بهره مند است. ارتقا روز افزون خدمات شنوایی از اهداف این کلینیک است و تمامی زیر مجموعه های این مرکز آماده ارایه خدمات تخصصی در این حوزه به شما مراجعین محترم می باشد.

این مرکز علاوه بر خدمات شنوایی سنجی به صورت کاملا تخصصی خدماتی را برای بیمارانی که مشکل سرگیجه دارند ارایه می دهد و با مدرن ترین روش های توانبخشی سرگیجه تا کنون فعالیت خود را  به بهترین نحو در غرب تهران انجام داده است. خوشبختانه رضایت روزافزون مراجعین این مرکز باعث شده که به عنوان یکی از شاخص ترین کلینیک های سمعک در سطح تهران محسوب شود.

همچنین سمعک ابن سینا یکی از معتبر ترین مراکز سنجش شنوایی و تجویز سمعک می باشد که مجهز به دستگاه های مدرن و تجهیزات پیشرفته و کادر درمان حرفه ای می باشد. که از آخرین متدهای درمانی جهت سنجش شنوایی، سرگیجه، وزوز گوش و آزمون های شنوایی سنجی استفاده می نماید.

این مرکز با بهترین تجهیزات و ارایه برندهای معتبر سمعک توانسته است نمایندگی فروش و تجویز سمعک زیمنس، اتیکن، ویدکس و سایر برندهای مطرح بازار را با حداقل قیمت و بهترین کیفیت و خدمات پس از فروش در غرب تهران به خود اختصاص دهد.

خدمات سمعک ابن سینا

کلینیک شنوایی سنجی و خدمات سمعک ابن سینا اقدامات درمانی کاملی را برای ناهنجاری های شنوایی و عدم تعادل و سرگیجه  ارائه می دهد.  که ما به صورت اجمالی به بررسی برخی از این خدمات در حوزه شنوایی می پردازیم .

 • تست شنوایی سنجی
 • تنظیم سمعک گوش دوره ای در کلینیک
 • تجویز سمعک در منزل
 • قالب گیری سمعک
 • تست تعادل
 • کاشت حلزونی
 • ارزیابی الکترو آکوستیک سمعک
 • الکترونیستاگموگرافی
 • ارزیابی و تجویز وسایل کمک شنوایی
 • اختلالات شنوایی و تعادل
 • آزمایش های شنوایی
 • برنامه غربالگری شنوایی نوزاد
 • تست شنوایی کودکان

تست شنوایی سنجی ابن سینا

تست شنوایی سنجی ابن سینا، از جمله تست های بدون درد، و غیرت ها جمی می باشند که توانایی فرد را در شنیدن صداهای مختلف، در  فرکانس ها ی متفاوت اندازه گیری می نمایند. بیمارانی که توموری در گوش یا اطراف آن دارند معمولا تحت آزمایش ادیومتری برای تشخیص کاهش شنوایی قرار می گیرند.  همچنین تست های شنوایی برای ارزیابی  اینکه درمان با سمعک بهتر مناسب خواهد بود یا جراحی، انجام می گردد.

تست تعادل سمعک ابن سینا

تست های تعادل به گروهی از آزمایشات اطلاق می شود که اختلالات تعادلی را بررسی می کند این اختلالات باعث می شود احساس ناپایداری ،سرگیجه و سردرد داشته باشید.

این تست ها انواع مختلفی دارد که در کلینیک ابن سینا مطابق علامت هایی که دارید بهترین آن به شما پیشنهاد می شود تا علت عدم تعادل روشن شود.

کاشت حلزونی سمعک ابن سینا

کاشت حلزونی برای درمان کم شنوایی شدید تا بسیار شدید استفاده می شود دستگاه پروتز کاشت حلزونی یک راه حل پزشکی است برای افرادی که دیگر ابزارهای کمک شنوایی برای آن ها فایده ای ندارد. در این مرکز کاشت حلزونی زیر نظر متحصصین با تجربه در این زمینه انجام می شود.

ویژگی سمعک ابن سینا

در سمعک ابن سینا کلیه امور مرتبط با تجویز و تنظیم سمعک برای کودکان، نوزادان و بزگسالان به شیوه ای تخصصی انجام می پذیرد. که در ادامه به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم

تجویز سمعک در منزل

سمعک ابن سینا با هدف رفاه حال هر چه بیشتر مراجعین و خدمت رسانی به هم وطنان گرامی، خدمات تجویز سمعک در منزل را به صورت کاملا رایگان برای افراد مسن و کسانی که مشکل حرکتی دارند و امکان آمد و رفت آن ها به مرکز دشوار است، فراهم نموده است. که با هماهنگی قبلی از طریق نوبت دهی ویزیت این افراد در منزل انجام می گردد.

تنظیم سمعک گوش دوره ای

بعد از تحویل سمعک و تنظیمات اولیه باید به مدت حداقل یک ماه از سمعک استفاده کنید و اگر احساس کردید در طول این یک ماه صدای سمعک هنوز برای شما مناسب نیست باید با مرکز ابن سینا از طریق کلینیک و یا سایت برای تنظیم مجدد سمعک هاهنگی های لازم را انجام دهید. که شامل تنظیم سمعک در پاتولوژی و حذف مدارات فیدبک آن است. ارزیابی و انتخاب ویژگی های الکتروآکوستیک سمعکدر این مرحله شما می توانید آپشن های مورد نیاز خود را تعیین کنید

قالب گیری اولیه و ثانویه از گوش

اولین کاری که شنوایی‌شناس پس از انتخاب سمعک انجام می‌دهد، قالب‌گیری از گوش‌هاس شما است. این کار برای ساخت قالب گیری سمعک و درک بهتر از شکل گوش شما لازم است. شایان ذکر است قالب‌گیری باید فقط توسط شنوایی‌شناس انجام شود، چنانچه افراد دیگری این کار را انجام دهند، ممکن است پرده گوش شما آسیب ببیند.

.گارانتی سمعک و مسایل مربوط به اتمام باتری و تهیه وسایل جانبی سمعک

بعد از تحویل سمعک و تنظیمات اولیه باید به مدت حداقل یک ماه از سمعک استفاده کنید و اگر احساس کردید در طول این یک ماه صدای سمعک هنوز برای شما مناسب نیست باید با مرکز ابن سینا از طریق صفحه تماس با ما برای تنظیم مجدد سمعک هاهنگی های لازم را انجام دهید. که شامل تنظیم سمعک در پاتولوژی و حذف مدارات فیدبک آن است. ارزیابی و انتخاب ویژگی های الکتروآکوستیک سمعکدر این مرحله شما می توانید آپشن های مورد نیاز خود را تعیین کنید

تماس با کلینیک ۰۲۱۴۷۹۰۸۰۳۴ – ۰۹۳۹۷۷۸۴۰۶۲

Call Now Button8034 4790 021